Program

3.GÜN

4.GÜN

9 Eylül Pazartesi - En Ağır Gün

09.15 - 09.30    Açılış

                           Aygen Tezcan - IAB TR

09.30 - 12.00    Doğrudan Marka ve Tüketici Deneyimi

                            Ercüment Büyükşener - İstanbul Bilgi Üniversitesi

12.00 - 13.00    Ara

13.00 - 14.30    Dijital 101

                           Çağan Çağlar - Foreo

14.30 - 14.45     Ara

14.45 - 16.00    Yeni Dünya, Fırsatlar ve Girişimcilik Üzerine

                            Tunç Berkman - Vestel 

10 Eylül Salı - Ortamın Şenlenmeye Başladığı Gün

09.15 - 11.15     Pazarlamada Machine Learning Uygulamaları

                           Harun Pekşen - Monitera

11.15 - 11.30     Ara

 

11.30 - 13.00    Reklam & Hedefleme Teknolojileri

                          Görkem Muştu - Sizmek

13.00 - 14.00    Ara

14.00 - 15.30    Dijital Tedarik Zinciri Teknolojileri

                           Mutlu Doğuş Yıldırım - Airsqreen

15.30 - 15.45     Ara

15.45 - 17.00    Brief Sunumu

17.00 -               Escapist - Team Building Aktivitesi

11 Eylül Çarşamba - Artık Dijitale İyice Isındık Günü

09.15 - 11.15     Gamification & Espor

                           Kerem Emre Akarlar - Marcomera

11.15 - 11.30     Ara

 

11.30 - 12.30    Best Cases - Sektörden Örnekler

                          Rana Buse Fidan & Sercan Yılmazkul - Ingage Media

12.30 - 13.30    Ara

13.30 - 15.00    Sanal Gerçeklik ve Deneyim Algısı

                           Berke Başaraner - Codemodeon

15.00 - 15.15     Ara

15.15 - 16.15     Sunum Yapmak Kolay Mı?

                            Özgür Deniz Aydın - Google Partners Trainer

12 Eylül Perşembe - Doktorun 'Ne Yersen Ye' Dediği Gün

09.15 - 11.15     Internet of Things

                           Metin Salt - Vestel Ventures

11.15 - 11.30     Ara

 

11.30 - 13.00    Mobil ile Fayda Odaklı Ürünler ve Sürdürülebilir Girişimler

                          Refik Çağlayan - 4play

13.00 - 14.30    Ara

14.30 - 15.30    Blockchain ve Pazarlama Üzerine..

                           Cemil Şinasi Türün - Defterhane Blockchain Protocol 

                    

15.30 - 15.45    Ara

15.45 - 16.45    Akıllı Şehirler 

                           Taylan Yıldız - Firefly

13 Eylül Cuma - Neler Öğrendiğimizi Gösterme Günü

09.15 - 12.30   Sunum Hazırlığı              

12.30 - 13.30    Ara

13.30 - 16.00   Sunumlar

                    

16.00 - 17.00   Jüri Değerlendirme

19.00 - 21.00   Kapanış Partisi

                          

Program başlık ve konuşmacılarında değişiklik yapılabilir.

  • facebook
  • Twitter Clean